Lataza te koop
Na 15 jaar actief te zijn geweest met het adviseren in en verkopen van businesstassen is Lataza per 1 januari 2025 gesloten wegens beëindiging van onze activiteiten. We bedanken al onze klanten en leveranciers voor de mooie samenwerking de afgelopen jaren. Voor vragen zijn we te bereiken via e-mail info@lataza.nl
Jannie de Jong en Hendrikus Nijhof
Beschrijving
Mujjo Leather Wallet Case iPhone 6/6S Plus Tan
Mooi afgewerkte leren backcover voor jouw iPhone 6/6S Plus. De case is gemaakt van hoogwaardig plantaardig gelooid leer, evenals de suede binnenkant. Het gladde oppervlak met een verfijnde zachte touch en een satijn-achtige afwerking zorgen voor een goede bescherming voor de iPhone. Deze iPhone wallet heeft een slank design.Moulded Edge Technology
Deze verbeterde uitvoering heeft een rand van duurzaam gepolijst polycarbonaat. Het leer wordt hierdoor versterkt op de meest kwetsbare plekken. De Moulded Edge Technology is een enorme verbetering van de sterkte van de randen van de case. De case is daardoor ongevoelig voor slijtage veroorzaakt door frictie van ruwe materiaal zoals bijv. jeans.- Geschikt voor iPhone 6/6S Plus.
- Gemaakt van hoogwaardig plantaardig gelooid leer.
- Met zorg gefabriceerd, gewaxt voor extra duurzaamheid, behandeld met aniline olie voor mooie kleur tonen. Het leer wordt mooier naarmate het langer in gebruik is.
- Uitsparingen voor de audio jack en lighting connector.
Specificaties
Artikelnummer | MUJJO-SL-087-TN |
---|---|
EAN | 8718546171031 |
Merk A-Z | Mujjo |
Soort | iPhone |
Thema | Dames, Heren, Uni, Zakelijk, Fashion |
Kleur | Bruin/Tan |
Patroon | Effen |
Kleur binnenzijde | Grijs |
Maat | iPhone 6 Plus en 6S Plus |
Materiaal | Leer |
Materiaal binnenzijde | Suede |
Garantie | 2 jaar |